Mooi en vooral ruim gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers.
Met een oppervlakte van 110 m² heeft u geen beknopt gevoel in dit appartement. Het is ingedeeld met een inkomhal, ruime leefruimte, keuken, badkamer met inloopdouche, groot ligbad en dubbele lavabo, bergruimte, afzonderlijk toilet, 2 ruime slaapkamers en terras/tuin achteraan.
Het appartement werd vooraan uitgerust met extra isolerend spiegelglas, waardoor u zeker geniet van uw privacy.
Er is de mogelijkheid om een garagebox achteraan het gebouw aan te kopen die gekoppeld wordt aan het appartement. De garage is eventueel ook toegankelijk via de tuin van het appartement zelf.
De ligging op de parochie Sint-Jozef te Roeselare zorgt ervoor dat je op wandelafstand van het centrum en het station zit.
Snelle bewoning mogelijk!
Gelijkvloers app. 00.02
2181925
Gladiolenstraat 19 00.02, 8800 Roeselare
Verkocht
Beschrijving
Meer info over dit pand?
Algemeen
Type
Gelijkvloers app.
Straat
Gladiolenstraat
Stad
Roeselare
Verdieping
0
Bewoonbare oppervlakte
110 m²
Slaapkamers
2
Extra
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Verkavelingsvergunning
Nee
Omgevingsvergunning
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig