Ons team

Met hart en ziel werken wij aan uw thuis! Momenteel zetten zich een twaalftal mensen op de voorgrond hiervoor in en nog enkele mensen op de achtergrond.

Wie is wie?

Bestuurder

Danny Craeynest

danny@cnest.be

Financieel medewerkster

Hilde Vanneste

hilde@cnest.be

Bestuurder

Harm Craeynest

harm@cnest.be

Bouwadviseur

Maxim Missiaen

maxim@cnest.be

Juridisch medewerkster

Elena Gerard

elena@cnest.be

Boekhoudster

Annick Levrau

annick@cnest.be

Projectleider

Gillian Acke

gillian@cnest.be

Projectleider

Dieter Maertens

dieter@cnest.be

Projectleider

Christ Coene

christ@cnest.be

Klantenbegeleidster

Ines Lemahieu

ines@cnest.be

Klantenbegeleidster

Sylvia Demeester

sylvia@cnest.be

Klantenbegeleidster

Pascale Masselus

pascale@cnest.be

Historiek

Constructis timeline
Constructis

2007oprichting Domus Nova 

Danny Craeynest met een levenslange achtergrond in bouwgerelateerde zaken richt Domus Nova Invest NV op. Met deze vennootschap realiseren we vastgoedprojecten op de residentiële markt in Oost– en West-Vlaanderen. Initieel werken vader Danny, moeder Hilde en zoon Harm samen aan de projecten.

Constructis

2010Uitbreiding van het team

De eerste personeelsleden komen in dienst om de blijvende groei te ondersteunen.

Constructis

2013Constructis NV ziet het levenslicht

Gezien de intensieve samenwerking met Tricon BV te Lovendegem ziet in 2013 Constructis NV het levenslicht. Zo formaliseren de dagelijkse contacten tussen Harm Craeynest, Carl Verkinderen, Hendrik Moerman en Karl Huyghelier in een gemeenschappelijke vennootschap. 

Constructis

2017Oprichting C-Nest bv

C-Nest BV wordt boven de doopvont gehouden. In deze vennootschap neemt Harm Craeynest alleen het voortouw.

Constructis

2019Versterking

Er worden 4 nieuwe mensen aangeworven om de groei te ondersteunen. 

Constructis

2020C-Nest Groep, vastgoedontwikkeling

Alle bovenstaande vennootschappen gaan samen verder onder het vaandel van C-Nest Groep, vastgoedontwikkeling om een uniformere werking en communicatie overheen de vennootschappen te bekomen.